O nás

AK JUDr. Iva Kremplová

Advokátní kancelář JUDr. Ivy Kremplové působí na trhu právních služeb více než 20 let. Díky dlouholeté praxi a týmu specialistů z různých oblastí práva je schopna zacílit i na specifické oblasti právního řádu, jakými jsou například právo stavební, pozemkové, rodinné, trestní, obchodní (fúze, akvizice, zakládání společností, spory mezi obchodními korporacemi a členy statutárních orgánů, spory mezi obchodními korporacemi), právo duševního vlastnictví a jiné specifické právní oblasti.

K zajištění kvalifikované pomoci a řešení problémů je AK JUDr. Ivy Kremplové napojena na externí specialisty z jiných oblastí, jimiž jsou například účetní a daňové kanceláře, jež zajišťují odbornou pomoc v jiných oblastech tak, aby byla klientovi vždy poskytnuta komplexní rada, a řešení daného problému tak proběhlo bez druhotných komplikací.

Kancelář AK JUDr. Iva Kremplová za pomoci svého týmu složeného taktéž z odborných asistentů poskytuje svým klientům komplexní právní pomoc a ochranu jejich zájmů.

Rychlý kontakt

Botanická 9, Brno
PSČ 602 00

ZOBRAZIT MAPU

info@ak-kremplova.cz
+420 549 213 630

Náš tým

JUDr. Iva Kremplová

V roce 1987 promovala s červeným diplomem na právnické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně (dnes Masarykově univerzitě) a byl jí přiznán akademický titul JUDr. (doktora práv).

Po studiu na vysoké škole byla přijata na pozici vedoucí právního útvaru Městské správy komunikací v Brně, kde následně pracovala několik let. V roce 1994 byla zapsána do seznamu advokátů České advokátní komory a v témže roce započala svoji soukromou praxi. V současné době je majitelkou zavedené advokátní kanceláře s více než 20letou praxí

Specializuje se především na občanské právo, obchodní právo, rodinné právo a právo trestní.

JUDr. Zdenek Nečas,

právník se specializací na právo nemovitostí, správní právo, stavební právo.

V advokátní kanceláři JUDr. Ivy Kremplové pracuje od roku 1994. Ve své praxi se nejvíce specializuje na právo nemovitostí, správní právo a právo stavební.

Mgr. John A. Gealfow,

koncipient se specializací občanské, obchodní a autorské právo a všechny právní problémy související s informačními technologiemi.

Je studentem doktorského programu oboru Teorie práva na Masarykově univerzitě, studoval ale také na John Marshall Law School v Chicagu. Ve svém volném čase se věnuje neziskové činnosti. Je spoluzakladatelem a současným statutárním orgánem spolku Nugis Finem, který se věnuje inovacím ve vzdělávání a rozvoji právního povědomí České republiky.

Mgr. Matěj Krempl,

koncipient se specializací na korporátní a závazkové právo, a dále ochranu osobních údajů a GDPR.

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. V rámci své činnosti se specializuje zejména na právo korporátní a právo závazkové. Současně se taktéž zabývá ochranou osobních údajů. Ve svém volném časně se věnuje práci ve spolku Nugis Finem, ve kterém má na starosti finance spolku.

Mgr. Kristián Wencel,

koncipient se specializací na právo obchodních korporací, mezinárodní právo soukromé a kontraktace.

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Jeho specializací je zejména právo obchodních korporací, mezinárodní právo soukromé a právo závazkové. Ve své diplomové práci se zabýval mezinárodním insolvenčním řízením. Kromě práce v advokátní kanceláři se věnuje odborné publikační činnosti.

Mgr. Jaroslav Krempl,

koncipient se specializací na pracovní právo a právo občanské.

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Těžištěm jeho zájmu je především pracovní právo a právo občanské. Mimo práce v advokátní kanceláři je vedoucím Nostis - projektu určenému k právnímu vzdělávání široké veřejnosti. Dále se věnuje přednášení o právu na středních školách ve spolupráci se spolkem Nugis Finem, jehož je také členem.

Lucie Drozdová,

odborná asistentka se specializací na občanské právo hmotné a procesní.

V současné době je studentkou 5. ročníku Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se na občanské právo hmotné a procesní. Zejména se specializuje na oblast závazkového práva. Mimo práce v advokátní kanceláři působí ve spolku Nugis Finem jako vedoucí jednoho z týmů projektu Nostis a dále přednáší spotřebitelské právo na středních školách.

Jitka Chrástová,

asistentka kanceláře.

V advokátní kanceláři JUDr. Ivy Kremplové pracuje od roku 1996. Jejím zaměřením je především podpora chodu kanceláře, vedení spisové dokumentace a poskytování podpory klientům při sjednávání schůzek.

Kde nás najdete?

Advokátní kancelář JUDr. Iva Kremplová
Botanická 9, Brno PSČ 602 00

info@ak-kremplova.cz
+420 549 213 630

NAPIŠTE NÁM