Reference

KrampeHarex

Služby AK JUDr. Kremplové využíváme od roku 2014 – oceňujeme zejména profesionální přístup ve všech záležitostech, ve kterých se na kancelář obracíme. Dále bych chtěla vyzvednout maximální loajalitu vůči nám jako zadavateli.

Ing. Zuzana Mehlhornová
www.krampeharex.com/cz

KAROSERIA a.s.

Společnost KAROSERIA a.s. spolupracuje s Advokátní kanceláří JUDr. Iva Kremplová od roku 2009. Po celou dobu spolupráce společnost oceňuje ochotu, vstřícnost při poskytování služeb a konzultací. Velmi kladně hodnotíme profesní přístup při řešení všech problémů, se kterými se na Advokátní kancelář JUDr. Iva Kremplová obracíme.

Dr. Martin Knoz 
www.karoseria.cz

HA-SOFT

Advokátní kancelář doktorky Kremplové nám již delší dobu pomáhá s analýzami obchodních smluv a dalšími záležitostmi z oblasti obchodního práva. Jsem rád, že se o profesionály z této advokátní kanceláře mohu kdykoli opřít a vím, že v případě potřeby jsem v těch nejlepších rukou.

Petr Lasota, obchodní ředitel
www.ha-soft.cz

Z-MODEL

S advokátní kanceláří „AK-KREMPLOVÁ IVA JUDr.“ spolupracujeme již déle než 13 let. Naše spolupráce začala při rozdělení firem s bývalými společníky a dodnes probíhá bez problémů. Využíváme hlavně služby při zastupování v insolvenčních řízeních, správních řízeních a obchodním, pracovním a trestním právu. Můžeme se také spolehnout na pravidelné vedení právní agendy ve vztahu k jednotlivým státním úřadům, což je v dnešní „nepřehledné době častých legislativních změn“ nutností. Naší dlouholeté spolupráce si velice vážíme.

Ing. Milan Král, jednatel
www.z-model.cz

MEVAPACK, s.r.o.

S advokátní kanceláří JUDr. Ivy Kremplové jsme velice spokojeni. Oceňujeme vstřícnost, rychlost komunikace a vysokou odbornost a kvalitu právního zastupování. JUDr. Kremplová si vždy vyhradila čas, aby nám vysvětlila, jaké právní kroky bude nutné učinit a jaký je jejich smysl. Za dobu existence naší společnosti (18let) jsme spolupracovali s mnoha advokátními kancelářemi, ale žádná nedosahovala takové profesionální úrovně.

Mgr. Miroslav Tichý
www.mevapack.cz

Assante s.r.o.

Služby advokátní kanceláře paní JUDr. Kremplové využívá naše firma dlouhodobě, zajišťují pro nás komplexní péči v právních záležitostech. Advokátní kancelář nám zajišťuje kontroly smluv, sporná jednání s třetími stranami, vymáhání pohledávek a ostatní právní záležitosti. Se službami jsme plně spokojeni a doporučujeme využít jejich právní servis.

Robert Opluštil
www.assante.cz

MATE, a. s. Brno

S Advokátní kanceláří JUDr. IVA KREMPLOVÁ spolupracuje naše firma již od roku 1999. Vždy jsme ocenili včasnou reakci a profesionální přístup k řešení právních problémů, které ve firmě vyvstaly.

MATE a.s
www.mate-brno.cz

ŠiMy lakovna s.r.o.

Advokátní kancelář JUDr. Ivy Kremplové vřele doporučujeme. Od začátku založení naší společnosti nebyl vůbec žádný problém. Skoro o nic jsme se nemuseli starat, a to jak stran jednání u notáře či zápisu do obchodního rejstříku, tak ohledně zpracování různých smluv ke koupi dražšího vybavení našeho servisu. Komunikace byla výborná, zaměstnanci kanceláře byli vždy ochotní a dokázali veškeré vzniklé problémy operativně řešit. Tuto advokátní kancelář určitě doporučujeme.

Jaroslav Šíma
simylakovna.cz

Dominika Chalupová – Kadeřnice

Spolupráce s advokátní kanceláří JUDr. Ivy Krempové bych popsala následovně: důvěra, preciznost poradenství a komunikace. 100% spokojenost.

Dominika Chalupová
www.facebook.com/kadernicedominika/

Spolupracujeme také se studentskými spolky, neziskovými organizacemi a odborníky z jiných oblastí

Nugis Finem, z.s.

U této neziskové organizace podporujeme především projekt Nostis a Iurium.

www.nugisfinem.org
www.nostis.org
www.iurium.cz

Spolek ELSA

Spolupráce na Summer Law School
– Medical Law.

www.elsa.cz

RKNT
expertní kancelář s.r.o.

Společnost RKNT expertní kancelář s.r.o. je naším externím konzultantem pro technickou problematiku v oboru stavebnictví.

www.rknt.cz

Advokátní kancelář
JUDr. Iva Kremplová

info@ak-kremplova.cz
+420 549 213 630

Brno

Botanická 9
602 00 Brno

fake-mez

Ostrava

Grmelova 2107/13b
709 00 Ostrava,
Mariánské Hory

Advokátní kancelář
JUDr. Iva Kremplová

info@ak-kremplova.cz
+420 549 213 630

Brno

Botanická 9, 602 00 Brno

Ostrava

Grmelova 2107/13b, 709 00 Ostrava
Mariánské Hory

Advokátní kancelář JUDr. Iva Kremplová